Koniec z nieestetycznymi boczkami - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie

Obecnie wygląd ma bardzo duże znaczenie. Zewsząd otaczają nas zdjęcia pięknych, zgrabnych kobiet, bez cellulitu, zmarszczek i zbędnego tłuszczu. Niestety, rzeczywistość w ten sposób przedstawiona sprawia, że większość z nas czuje się mało atrakcyjna. Wiele kobiet marzy o szczupłej sylwetce, nie każdy jednak jest w stanie osiągnąć ten zamierzony cel. Zrzucenie kilku zbędnych kilogramów nie zawsze okazuje się takie proste - restrykcyjne diety, godziny spędzone na siłowni, to wszystko sprawia, że szybko się zniechęcamy. W dzisiejszych czasach mamy jednak ten komfort, że istnieją bezpieczne metody usuwania tkanki tłuszczowej. Dzięki zabiegowi kriolipolizy możemy pożegnać się z boczkami będącymi udręką niejednej kobiety. Korzystaj w pełni z życia i już dziś poczuj się piękna! Nasz gabinet medycyny estetycznej - Medistica w Krakowie- czeka na Ciebie!

Na czym polega usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie?

Kriolipoliza to zabieg polegający na bezpiecznym usuwaniu tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie. Działanie niskiej temperatury powoduje, że komórki tłuszczowe rozkładają się, powodując zmniejszenie objętości danej partii ciała. Zimno sprawia, że skóra staje się gładka, a cellulit znika. Zadbaj o swoje ciało w naszej klinice w Krakowie! Zabieg kriolipolizy przeprowadzamy używając w tym celu specjalnego urządzenia. Jest on bardzo skuteczny i cieszy się popularnością wśród pacjentów. Jeśli zdecydujesz się na zabieg usuwania tkanki tłuszczowej w Krakowie, masz gwarancję 100% skuteczności.

Przebieg zabiegu

Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej odbywa się poprzez przyłożenie głowicy urządzenia, wyposażonej w specjalne panele chłodzące, do miejsca, z którego chcemy pozbyć się tłuszczu. Powierzchnię tę zabezpieczamy wcześniej specjalną chustą, która nasączona jest oleistym płynem, dzięki czemu nasza skóra nie zostanie odmrożona. Głowica zasysa obszar skóry z tkanką tłuszczową i chłodzi go przez 60 minut do minusowej temperatury - nawet do - 10 stopni Celsjusza. 

Komórki tłuszczowe obumierają po upływie 2 do 4 miesięcy i są usuwane z organizmu poprzez przemiany metaboliczne. Czasami bywa tak, że kriolipolizę należy powtórzyć. Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej może być powtarzany nawet 3 razy.

Koniec z nieestetycznymi boczkami - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie

Efekty usuwania tkanki tłuszczowej w Krakowie

Kriolipoliza daje możliwość pozbycia się tłuszczu z obszaru brzucha, pośladków, ud lub ramion. Poddając się zabiegowi kriolipolizy usuwamy z powierzchni naszego ciała do 40 procent grubości warstwy tłuszczu. Pierwsze efekty widoczne są już po upływie dwóch tygodni od zabiegu. Niestety, aby móc przekonać się o skuteczności kriolipolizy, musisz poczekać około sześć tygodni. Jeśli komórki tłuszczowe były na tyle odporne na niską temperaturę, efekty mogą być zauważalne do trzech miesięcy. Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej w Krakowie na dany obszar ciała, powtarza się po czterech tygodniach, w wypadku gdy zachodzi taka potrzeba. 

Jedno jest pewne - kriolipoliza zapewnia trwałe efekty usuwania tkanki tłuszczowej. W czasie zabiegu dochodzi do trwałego zniszczenia komórek tłuszczowych. Dzięki temu powierzchnia ciała, poddana odmrażaniu, staje się bardziej odporna na ponowne przytycie. 

Usuwanie tkanki tłuszczowej nie dla każdego - przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy

Niestety, nie wszyscy mogą skorzystać z zabiegu kriolipolizy. Uniemożliwiają to choroby takie jak: cukrzyca, padaczka, choroba Raynauda, zaburzenia krążenia, pracy nerek i wątroby. Zabiegowi usuwania tkanki tłuszczowej nie mogą poddać się osoby mające problemy z miejscowymi stanami zapalnymi lub pokrzywką. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny decydować się na zabieg kriolipolizy. 

Marzysz o satysfakcjonującej figurze? Uzyskanie atrakcyjnej sylwetki jest możliwe, dzięki zabiegowi usuwania tkanki tłuszczowej w Krakowie . Pozbądź się tłuszczu z boczków, brzucha i pośladków. Skorzystaj z kriolipolizy - skutecznego zabiegu, który odbuduje poczucie Twojej wartości. usuwanie tkanki tłuszczowej kraków jest bezbolesne i bezinwazyjne, a efekty oszałamiające. Zabieg kriolipolizy w Medisitca jest Twoja szansą na redukcję tłuszczu.