Jak wybrać najlepszy podkład do twarzy?

Podkład pełni istotną rolę w wykonywaniu makijażu, zarówno w wersji dziennej, jak i wieczorowej. Prawidłowo dobrany, dobrej jakości podkład potrafi doskonale zamaskować niedoskonałości cery, wyrównuje jej koloryt oraz nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Jaki podkład do twarzy wybrać i na co zwracać uwagę przy jego zakupie?

Podkłady do twarzy i ich odcienie

Podkłady do twarzy należą do grupy kosmetyków kolorowych. Ich zadaniem jest nadanie ładnego, identycznego z naturalnym kolorytu cerze oraz ukrywanie jej niedoskonałości. Ze względu na funkcję kryjącą, każdy podkład do twarzy musi być starannie dopasowany do naturalnego kolorytu naszej skóry. Warto więc postawić na markę, która posiada w swojej ofercie szeroki wybór odcieni podkładów, gdyż będzie nam łatwiej wybrać spośród nich kolor zbliżony do odcienia naszej skóry.

Znakomitym przykładem takiego kosmetyku jest Dermacol podkład, który występuje w aż 11 różnych odcieniach. Dzięki szerokiemu wyborowi jego kolorów każda kobieta ma możliwość dostosowania barwy kosmetyku do kolorytu swojej cery i tym samym uzyskaniu za jego pomocą naturalnego efektu. Dermacol podkład może być także ze sobą mieszany, co pozwala na jeszcze dokładniejsze dostosowanie jego odcienia, bez względu na porę roku.

Doskonałe krycie już przy jednej warstwie

Dermacol podkład to wysokiej jakości produkt, który idealnie nadaje się do każdego rodzaju cery. Jego zaletą jest doskonałe krycie oraz maskowanie wszelkich niedoskonałości skórnych. Produkt jest w stanie skutecznie zamaskować defekty skórne takie, jak m. in. blizny potrądzikowe, wypryski, przebarwienia, zsinienia, popękane naczynka i wiele innych.

Jego doskonałe właściwości kryjące docenili wizażyści z całego świata, którzy wykorzystują produkty marki Dermacol do wykonywania profesjonalnego makijażu filmowego, teatralnego oraz na użytek sesji zdjęciowych. Zaletą produktu jest także jego wydajność – już jedna warstwa kosmetyku wystarczy bowiem, aby zakryć wszelkie defekty skórne i cieszyć się idealnym, równomiernym kolorytem cery.

Jak wybrać najlepszy podkład do twarzy?

Bezpieczeństwo i trwałość podkładu

Każda kobieta, która regularnie sięga po podkłady wie, jak ogromne znaczenie ma ich trwałość. Nałożony z samego rana kosmetyk powinien bowiem pozwolić nam dotrwać do wieczora, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Powinien także być odporny na warunki pogodowe, takie jak wysokie temperatury oraz deszcz. Wszystko to zapewnia podkład Dermacol, który jest trwały, doskonale utrzymuje się na skórze oraz jest odporny na wodę.

Dobrej jakości podkład do twarzy, oprócz doskonałego krycia i wysokiej wydajności, powinien być także w pełni bezpieczny dla naszej cery. Ma to szczególne znaczenie dla kobiet, które posiadają skłonność do trądziku, cierpią na alergie lub dysponują delikatną, wrażliwą na podrażnienia cerą. W takiej sytuacji Dermacol podkład także będzie świetnym wyborem! Jest to bowiem produkt przebadany dermatologicznie, który nie zapycha porów oraz nie powoduje wysypu kolejnych niedoskonałości. Możemy więc po niego sięgać codziennie, bez obaw, że regularne stosowanie kosmetyków kolorowych spowoduje nagłe pogorszenie stanu naszej cery.

Partnerem artykułu jest CosiBella oferująca: Dermacol podkład - więcej na CosiBella.pl.