Podkład Dermacol – jak odróżnić oryginalny produkt od podróbki?

Mocno kryjący podkład Dermacol cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet. W sprzedaży dostępnych jest wiele jego podróbek, które jedynie z wyglądu przypominają oryginał. W jaki sposób kupić oryginalny podkład Dermacol i nie dać się nabrać na podróbkę?

Dermacol podkład – czym różni się oryginalny produkt od podróbki?

Podkłady silnie kryjące marki Dermacol są bardzo chętnie wybierane przez kobiety poszukujące wysokiej jakości kosmetyków oferujących doskonałe kamuflowanie niedoskonałości cery. Niestety, obok oryginalnych kosmetyków, w sprzedaży dostępnych jest wiele podróbek, które tylko udają oryginalny podkład Dermacol i nie posiadają wszystkich cennych właściwości, z których słynie oryginalny kosmetyk.

Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie podkładu marki Dermacol, jest umieszczony na kartoniku znak wodny. W oryginalnym podkładzie Dermacol jest on integralną częścią opakowania. Jeśli znak wodny jest tylko naklejony na pudełko, mamy do czynienia z podróbką! Szukając podkładu Dermacol w sieci warto także zwrócić uwagę na jego cenę – jeśli jest ona podejrzenia niska, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że sprzedawca oferuje podróbkę!

Podkład Dermacol – jak odróżnić oryginalny produkt od podróbki?

Opakowanie podkładu Dermacol – po tym także poznasz podróbkę!

Kupując podkład Dermacol przez Internet warto zwrócić baczną uwagę na jego opakowanie. Pudełeczko, w którym umieszczona jest tubka z podkładem, powinno być czarne ze złocistym napisem. W przypadku podróbek napis najczęściej jest bardziej żółty niż złoty.

Z tyłu opakowania, pod złotą grafiką z logo w oryginalnym podkładzie umieszczony jest złoty pasek oddzielający logo od opisu. Wiele podróbek jest pozbawionych tego charakterystycznego paska, na co także warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Oryginalny Dermacol podkład umieszczony jest w wąskiej tubce w złotym kolorze o matowym wykończeniu. Grafika oraz napisy umieszczone na tubce powinny być ciemnoszare, ale nie całkowicie czarne. Podróbki zwykle posiadają nieco szerszą tubkę z błyszczącym wykończeniem oraz czarne napisy.