Zabaw się kolorem! Kosmetyki tymczasowo barwiące włosy

Bez wątpienia lato to taki okres, który sprzyja temu, by nieco eksperymentować z kolorami i fryzurami. Tęczowe ombre, neonowe pasemka, barwne odrosty, zmiana koloru końcówek. Brzmi rzeczywiście ciekawie i wydaje się, że właśnie lato będzie takim momentem, kiedy warto z takich propozycji skorzystać. Jeśli efekt ma być krótkotrwały co latem może mieć znaczenie dobre będą kredy do włosów czy pianki koloryzujące.

Kobiety oczywiście bardzo chętnie stawiają na zmiany różnego rodzaju. Najbardziej widoczna ze zmian to zawsze przefarbowanie włosów. Jednak zmiany mają to do siebie, że nie każdy efekt chcemy mieć na długi czas. Czasem potrzebujemy szalonej zmiany tylko na jeden wieczór. Tak by kolejnego dnia umyć głowę i jednocześnie pozbyć się tego nowego koloru.

Takim rozwiązaniem jeśli chodzi o koloryzację do pierwszego mycia będą oferowane za małe pieniądze specjalne kosmetyki tymczasowo barwiące włosy. W odróżnieniu od trwałych farb oraz henn będą one pozwalały na to, by nieco kolorem zaszaleć, zabawić się nim i po imprezie po prostu bez problemu go zmywać. Sa tanie, więc eksperymentować można do woli bez obaw o to jak po tych eksperymentach będzie wyglądał portfel.

Jakie kosmetyki tymczasowe do barwienia włosów?

Jeśli chcemy bawić się kolorem to warto będzie testować spraye koloryzujące do włosów. Idealne rozwiązanie na imprezową zmianę koloru to między innymi spray, który będzie oferowany w różnych barwach, często takich, które maja mocny kontrastowy kolor i dzięki temu ta odmiana włosów będzie wyjątkowa. Spray pozwala zaszaleć ale mamy gwarancję, że potem jego zmywanie nie będzie stanowiło problemu. Bogaty wybór barw znajdziemy w wielu firmach, które takie spraye przygotowują.

Ich wielką zaletą będzie również to, że są one bardzo wygodne w aplikacji i już po pierwszym myciu będą zmywalne. Nie trzeba wiec takich eksperymentów się bać, można bez obaw sięgac po żywe kolory. Paleta barw to głównie szalone i zywe kolory, a więc na imprezie sprawdzą się one świetnie. Specyfik jest wygodny i łagodny dla włosów, skład jest delikatny, nie ma tam amoniaku czy utleniaczy.

Imprezowe inspiracje

Używając takich sprayów mamy również możliwość uzyskania wyjątkowego efektu tęczowego. Można będzie stosować rożne kolory nakładają je na różne pasma włosów, by uzyskac jednocześnie wiele kolorów i wyglądać jak tęcza. Sposobów na użycie sprayów jest naprawdę bardzo wiele i wyłącznie od nas zależy jak będziemy z nich korzystać.

 Zabaw się kolorem! Kosmetyki tymczasowo barwiące włosy

Kreda do włosów

Inne rozwiązanie to również kreda we włosach. Kreda może być prawdziwą rewolucją, jeśli chodzi o koloryzację włosów krótkotrwałą. Jak podkreśla producent takiej kredy jest to prawdziwy make-up do włosów, który pozwoli zmienić fryzurę w szybkim tempie. Żywy kolor we włosach będzie sprawdzał się doskonale właśnie jako uzupełnienie imprezowej fryzury, na pewno warto będzie po niego sięgać. Dodawać będzie oryginalności i na pewno osoba, która wybierze taki look nie będzie niezauważona.

Do wyboru mamy różne warianty kolorystyczne więc każda kobieta może coś dla siebie wybrać. W przeciwieństwie do sprayu kreda jest bezwonna, a konsystencja będzie podobna do cieni w kamieniu. Jeśli ktoś potrzebuje zmiany na krótko to kreda będzie idealnym wyborem, ponieważ nie zmienia koloru wyjściowego. Po pierwszym myciu mamy gwarancje, że będzie się całkowicie wypłukiwać z włosów, więc po neonowych kolorach nie będzie już śladu.

Dzięki specjalnemu opakowaniu aplikacja jest bardzo szybka i łatwa, dlatego każdy bez problemu będzie sobie z tym radził.

Pianka koloryzująca do włosów

Jeszcze ciekawym produktem będzie także pianka koloryzująca do włosów, która dostępna jest w kilkunastu kolorach i pozwala na uzyskiwanie wyjątkowego efektu. W ciągu kilkunastu minut zmieni się kolor włosów, będzie można wykonać pasemka. Tym co odróżnia piankę od kredy czy sprayu będzie znacznie dłuższa trwałość, ponieważ może się ona utrzymywać na włosach nawet do 5 myć. Jeśli więc ktoś chce się jej pozbyć szybko to lepiej wybrać kredę czy spray zamiast takich pianek koloryzujących.