Inoxa to polskie przedsiębiorstwo obecne na rynku od 2000 roku. Dostarcza najwyższej jakości nierdzewne i kwasoodporne elementy złączne. W ofercie dostępny jest także sprawdzony osprzęt żeglarski. Produkty firmy Inoxa skierowane są wyłącznie do klientów biznesowych, którzy poszukują trwałych i solidnych elementów złącznych, których wysoka jakość pozwoli na ich bezproblemowe i długie użytkownie.

Certyfikaty i nagrody przyznane firmie Inoxa

Blisko 20-letnie doświadczenie firmy sprawiło, że dziś Inoxa jest uznawana za polskiego lidera w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych oraz osprzętu żeglarskiego. Najwyższą jakość oferowanych przez nią wyrobów potwierdzają otrzymane certyfikaty.

Firmie Inoxa w 2003 r. przyznany został certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2000, z kolei w 2007 r. wdrożony został Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie Handel Hurtowy Elementami Złącznymi.

Zaangażowanie oraz rozwój  firmy Inoxa zostały docenione także w światowych rankingach. W 2016 r. Inoxa została po raz ósmy zwycięzcą prestiżowego Rankingu Gazele Biznesu oraz otrzymała Diament przyznawany przez znany i ceniony na całym świecie miesięcznik Forbes. Od lipca 2018 r. została z kolei członkiem prestiżowej europejskiej organizacji EFDA, w której poczet wchodzą najlepsi dystrybutorzy elementów złącznych.

Inoxa – lider systemów zamocowań  i osprzętu żeglarskiego

Rozbudowana oferta elementów złącznych i osprzętu żeglarskiego dla wymagających

Firma Inoxa jest obecnie uznawana za lidera w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. Swoim klientom oferuje wyłącznie najlepsze, sprawdzone wyroby i rozwiązania, które aktualnie dostępne są w branży. Wszystkie elementy dostępne w ofercie pochodzą od cenionych europejskich i światowych producentów, a ich jakość jest dodatkowo potwierdzana we własnym laboratorium firmy.

Wszyscy klienci korzystający z usług firmy Inoxa mogą także liczyć na profesjonalne wsparcie w wyborze oraz zakupie produktów. Do ich dyspozycji pozostają bowiem doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy, których zadaniem jest proponowanie najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań oraz budżetu poszczególnych klientów.

W szerokiej ofercie firmy Inoxa, oprócz wysokiej jakości elementów złącznych, znajduje się także bardzo szeroki wybór osprzętu żeglarskiego skierowany do najbardziej wymagających użytkowników. Do dyspozycji klientów są takie elementy, jak m. in. karabińczyki, szekle, łańcuchy, zawiasy, liny i wiele innych przydatnych w żeglarstwie akcesoriów. Wszystkie łączą w sobie trwałość, precyzję wykonania oraz doskonałe przystosowanie do specyficznych warunków, w których będą użytkowane.